A A A
 • Apartamenty
  Apartamenty
 • Apartamenty
  Apartamenty
 • Apartamenty
  Apartamenty
 • Apartamenty
  Apartamenty
 • Wnętrza
  Wnętrza
 • Wnętrza
  Wnętrza
 • Wnętrza
  Wnętrza
 • Wnętrza
  Wnętrza
 • Wnętrza
  Wnętrza
 • Wnętrza
  Wnętrza

Apartamenty Zacisze Cieszyn, II etap !!!

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Cieszynie- APARTAMENTY ZACISZE II etap !!! 27 nowych lokali mieszkalnych ! 15 mieszkań zostało już zarezerwowanych !

 

UMOŻLIWIAMY PROSTĄ REZERWACJĘ WYMARZONEGO MIESZKANIA !!! JEDYNA WPŁATA TO KWOTA 2.000 ZŁ !!! ZAPŁATA CAŁEJ CENY PO ODDANIU LOKALI DO UŻYTKOWANIA !!! Informacje pod numerem 601-084-625.

 

 ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE !  MIESZKANIA  BĘDĄ ODDANE DO UŻYTKOWANIA W I KWARTALE 2021 ROKU !!!

 

Zapraszamy do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą sprzedaży nowych lokali mieszkalnych, zlokalizowanych w cichym i spokojnym miejscu, na obrzeżach osiedla Bobrek Zachód, przy ul. Kościuszki w Cieszynie. W drugim etapie inwestycji Apartamenty Zacisze wzniesione zostaną 3 budynki o trzech kondygnacjach nadziemnych. W każdym budynku będzie się mieścić zaledwie dziewięć apartamentów o powierzchniach od 47,47 mkw do 68,17 mkw. W kameralnych budynkach zaplanowano mieszkania 2,3 i 4 pokojowe, charakteryzujące się nowoczesnym i korzystnym układem pomieszczeń. Każde mieszkanie będzie posiadało ( GRATIS ) przynależną komórkę lokatorską o powierzchni od 6 do 10 mkw !!! Na terenie kompleksu Apartamenty Zacisze powstanie również prywatny parking dla samochodów, na którym będzie można wykupić dodatkowe miejsce postojowe ( 1 miejsce postojowe na mieszkanie trzeba nabyć obligatoryjnie w cenie 6.000 zł brutto).

 

Budynki zaprojektowano w taki sposób, aby każdy apartament posiadał taras/balkon skierowany bezpośrednio na południe, co zagwarantuje najlepsze doświetlenie mieszkań przez cały dzień. Nie bez znaczenia będą też okna skierowane w dwie lub trzy strony świata- takie ułożenie wpłynie na samopoczucie mieszkańców oraz funkcjonalność pomieszczeń. Apartamenty zlokalizowane na parterze zostaną wyposażone w rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie, co podniesie komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. 

 

Zdecydowaną zaletą oferty Apartamenty Zacisze jest lokalizacja realizowanej inwestycji. Jest to miejsce bardzo ciche, spokojne a co najważniejsze zielone. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się las ze strumykiem, a najbliższa okolica sprzyja i zachęca do rekreacji na świeżym powietrzu ( spacer, rower, siłownia plenerowa, dla najmłodszych place zabaw na osiedlu ). Lokalizacja umożliwia również łatwy i szybki dostęp do centrum miasta, Rynek oddalony jest zaledwie o 2 kilometry. W niedalekiej odległości znajdują się przystanki komunikacji miejskiej.

 

Mieszkania sprzedawane będą w stanie deweloperskim ( do indywidualnego wykończenia wnętrz). Co najistotniejsze budynki włączone będą do miejskiej sieci ciepłowniczej (wygoda, bezpieczeństwo, oszczędność ). Oprócz instalacji centralnego ogrzewania (zamontowane kaloryfery), w lokalach zostanie wykonana instalacja wodno-kanalizacyjna bez białego montażu, elektryczna ( zamontowane gniazdka, wyłączniki oraz bezpieczniki), teletechniczna (internet światłowodowy oraz inst. antenowa), domofonowa i odgromowa. Dzięki podłączeniu do sieci ciepłowniczej w budynkach nie będzie instalacji gazowej ! Wewnątrz mieszkań zostaną wykonane tynki ścian i sufitów: cementowo- wapienne lub gipsowe, wylewki betonowe, parapety wewnętrzne PCV. Zamontowane będą również drzwi wewnątrz klatkowe stalowe oraz balustrady na balkonach ze stali nierdzewnej. Stolarka okienna: profil VEKA-3 szyby. Budynki zostaną wzniesione z pustaków ceramicznych gr. 25 cm i ocieplone styropianem grafitowym gr. 15 cm. Ściany wewnętrzne murowane z pustaków ceramicznych.

 

Sprzedaż apartamentów ( przeniesienie własności aktem notarialnym ) odbywać się będzie po oddaniu budynków do użytkowania !!! Płatność za mieszkanie nastąpi dopiero po przeniesieniu własności, aby maksymalnie zabezpieczyć kupującego (brak wcześniejszych wpłat, transz, itp.). Oczywiście istnieje już wcześniej możliwość rezerwacji wybranego apartamentu- opłata rezerwacyjna zaliczana na poczet ceny nabycia to tylko 2.000 zł ! Przeniesienie własności i przekazanie gotowych mieszkań planowane jest na I półrocze 2021 roku. Inwestycja Apartamenty Zacisze realizowana jest przez lokalnego cieszyńskiego inwestora, który może poszczycić się zrealizowaniem kilku inwestycji mieszkaniowych na terenie powiatu cieszyńskiego. 

 

Nabywając lokal z oferty Apartamenty Zacisze Kupujący nie płaci podatku PCC ani prowizji dla biura nieruchomości. Biuro pomaga w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup lokalu a także zajmie się sprzedażą nieruchomości już posiadanej celem sfinansowania zakupu. JEDYNYM BIUREM SPRZEDAŻY JEST BIURO NIERUCHOMOŚCI BEST.

 

ATUTY OFERTY:

 • nowe, bezczynszowe mieszkania;
 • lokale w stanie deweloperskim- do wykończenia według własnego gustu;
 • duże, przynależne do mieszkania pomieszczenia w piwnicy- GRATIS;
 • tarasy/balkony skierowane na południe;
 • duża ilość miejsc postojowych;
 • kameralne, 2 piętrowe bloki;
 • bliskość terenów rekreacyjnych;
 • mieszkania wyposażone w centralne ogrzewanie z sieci ciepłowniczej;

 

W dalszym ciągu istnieje możliwość kupna mieszkania na kredyt hipoteczny przy zaangażowaniu 10% wkładu własnego !!!

Przykładowa symulacja kredytu: ( nie stanowi oferty i zależy od indywidualnej sytuacji kredytobiorcy)

Zakup za cenę 250 tys. zł --> kredyt z ratą od 947 zł, od kwoty 225 tys. zł na 30 lat;

Zakup za cenę 250 tys. zł --> kredyt z ratą od 1247 zł, od kwoty 225 tys. zł na 20 lat;

Zakup za cenę 350 tys. zł --> kredyt z ratą od 1326 zł, od kwoty 315 tys.zł na 30 lat;

Zakup za cenę 350 tys. zł --> kredyt z ratą od 1745 zł, od kwoty 315 tys. zł na 30 lat;

 

Wszystkich zainteresowanych dodatkowymi informacjami zapraszamy do kontaktu: 

 

Biuro Nieruchomości BEST

Cieszyn ul. Głęboka 24

tel. 601-084-625

e-mail.: biuro@best-nieruchomosci.pl

Facebook: best.cieszyn


Aktualizacja

maj 2020 r. prace tynkarskie wewnątrz budynku A są już na ukończeniu. Mieszkania zostaną oddane do uzytkowania w I kwartale 2021 roku.

 

lipiec 2020 r. montaż stolarki okiennej w segmencie A i B. Rusza wykonywanie ocieplenia segmentu A.

wrzesień 2020 r. zostało zarezerwowane 10 mieszkanie !

listopad 2020 r. trwają prace przy elewacjach buydnków. Zarezerwowanych zostało 13 mieszkań !

listopad 2020 r. już ponad połowę mieszkań zostało zarezerwowanych !

 

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty w myśl art.66 Kodeksu Cywilnego.

A1

A1

A2

A2

A4

A4

A7

A7

A9

A9

B1

B1

B4

B4

B6

B6

B7

B7

B9

B9

C1

C1

C4

C4

C6

C6