A A A

BM/382 duży dom, Wisła

Wisła

NOWA CENA !!!

Na sprzedaż przeznaczony jest wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 265 m². Budynek wykorzystywany jest do prowadzenia działalności związanej z wynajmem pokoi dla turystów. W budynku znajduje się łącznie 25 miejsc noclegowych ( oprócz części mieszkalnej od właścicieli). Jest to budynek parterowy z przyziemiem mieszkalnym, użytkowym poddaszem i zaadaptowanym strychem.  W przyziemiu znajduje się pokój dwuosobowy z łazienką, pokój typu studio z łazienką, aneks kuchenny, sauna, kotłownia i pomieszczenie gospodarcze. Parter budynku stanowi mieszkanie dla właścicieli ( 2 pokoje, kuchnia, łazienka) oraz jeden pokój jednoosobowy z łazienką. Na poddaszu zlokalizowane są 3 pokoje z łazienkami i balkonami. Strych również został zaadaptowany- powstał jeden pokój z aneksem kuchennym i łazienką.

Budynek został wzniesiony poprzez wymurowanie ścian z porothermu, które dodatkowo zostały ocieplone i wykończone tynkiem akrylowym. Wszystkie okna w budynku PCV, dach kryty dachówką ceramiczną. Budynek posiada dwa źródła wody: studnia głębinowa a dodatkowo górskie ujęcie.  Dom posiada również dwa źródła ciepła, jest to kominek z rozprowadzeniem ciepłego powietrza do pokoi oraz piec gazowy dwufunkcyjny, który służy również do podgrzewania wody.

Dom posadowiony jest na częściowo ogrodzonej, zagospodarowanej działce o powierzchni 530 m². Na terenie nieruchomości posadzono liczne drzewa i krzewy ozdobne. Dojście i dojazd do budynku został wybrukowany.

Budynek zostaje sprzedany z całym wyposażeniem i umeblowaniem.

Cena sprzedaży: 649.000 zł

Autor:TD