A A A
 • Budynek
  Budynek
 • Salon
  Salon
 • Jadalnia
  Jadalnia
 • Pokój
  Pokój
 • Pokój
  Pokój
 • Kuchnia
  Kuchnia
 • Łazienka
  Łazienka
 • Łazienka
  Łazienka

BM/427 dom wolnostojący, ok.Cieszyna

Cieszyn / Pogwizdów

NOWA CENA !!!

Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny położony praktycznie na granicy Cieszyna i Pogwizdowa. Budynek jest domem piętrowym, całkowicie podpiwniczonym z garażem na poziomie parteru oraz poddaszem nadającym się do  adaptacji na cele mieszkalne. Dom charakteryzuje się korzystnym układem pomieszczeń a jego powierzchnia użytkowa to około 250 m², posadowiony jest na działce o powierzchni 733 m², bezpośrednio przy drodze prowadzącej z Pogwizdowa do Cieszyna.

 

Na parterze znajduje się salon z jadalnią, kuchnia, mały pokoik ( gabinet), łazienka z w.c. oraz przedpokój i wiatrołap. Piętro stanowią 4 pokoje- ( istnieje możliwość adaptacji jednego pokoju na kuchnię- doprowadzone wszystkie media) oraz łazienka z w.c.

 

Budynek został oddany do użytkowania w 2004 roku, a jego stan techniczny umożliwia wprowadzenie się "od zaraz". Został wzniesiony w technologii tradycyjnej poprzez wymurowanie ścian z dodatkowym ociepleniem styropianem. Stolarka okienna drewniana typu Euro z podwójnymi szybami. Dach o konstrukcji drewnianej kryty blachą. Dom wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania z dwoma piecami ( dwufunkcyjnym gazowym oraz węglowym z bojlerem na wodę). Budynek jest w dobrym stanie technicznym i nie wymaga większych nakładów finansowych.

 

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja przy głównej drodze co ułatwia komunikację i szybki dojazd do pracy, szkoły czy centrum miasta. Odległość od szkoły podstawowej i centrum Pogwizdowa to zaledwie niecałe 1,5 kilometra. W niedalekiej odległości znajduje się market spożywczy oraz przystanki autobusowe.

Cena sprzedaży: 379.000 zł

 

Biuro pomaga w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości !

Podana cena nieruchomości nie zawiera kosztów dodatkowych związanych z umową przeniesienia własności. 

Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem telefonu 0 601-084-625

Zapraszamy również na www.facebook.pl/best.cieszyn