A A A
 • Kuchnia
  Kuchnia
 • Pokój
  Pokój
 • Pokój
  Pokój
 • Pokój
  Pokój
 • Łazienka I
  Łazienka I
 • Łazienka II
  Łazienka II
 • Poddasze
  Poddasze
 • Poddasze
  Poddasze
 • Przedpokój
  Przedpokój
 • Działka
  Działka

BM/458 super lokalizacja, Cieszyn

Cieszyn

REZERWACJA !!!

Na sprzedaż nieruchomość położona w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, bezpośrednio przy ul. Przepilińskiego w Cieszynie. Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 550 m² zabudowana jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym w zabudowie szeregowej o powierzchni około 100m² oraz budynkiem gospodarczym. Niewątpliwym atutem jest pięknie zagospodarowany ogród za budynkiem z licznymi nasadzeniami ( tuje, drzewka i krzewy ozdobne, liczne krzewy owocowe).

 

Dom jest budynkiem parterowym z poddaszem mieszkalnym, bez podpiwniczenia, wzniesionym w technologii tradycyjnej poprzez wymurowanie ścian z dachem o konstrukcji drewnianej krytym blachą. Budynek wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania z piecem gazowym. Dodatkowym źródłem ciepła jest kominek w salonie dodający wnętrzom  przyjemnego klimatu.

 

Parter budynku stanowi salon, przestronna kuchnia, łazienka z w.c., pomieszczenie gospodarcze oraz przedpokój z którego wyjdziemy na ogródek, a dzięki schodom o konstrukcji drewnianej dostaniemy się na poddasze. Na poddaszu zlokalizowane są dwa przestronne pokoje ( jeden z balkonem wychodzącym na ogród), łazienka z w.c. oraz otwarta przestrzeń w skosach do dowolnego zagospodarowania. 

 

Dom jest w dobrym stanie technicznym, jednakże wymaga modernizacji i dostosowania do własnych potrzeb, a także odświeżenia wnętrz według własnego gustu. Stolarka okienna PCV + drewniane okna dachowe, podłogi wykończone parkietem, panelami i kafelkami. Obie łazienki wykafelkowane z kabinami prysznicowymi.

 

Cała nieruchomość ogrodzona jest płotem, a jej granice za budynkiem obsadzone zostały tujami, co daje dużą prywatność i swobodę korzystania z działki. Oprócz budynku mieszkalnego na terenie działki znajduje się budynek gospodarczy, szopka, murowany wędzok oraz dwa oczka wodne. Będąc w ogrodzie, czujemy się jak na sielskiej wsi, a faktycznie znajdujemy się zaledwie w odległości 1,3 kilometra od Rynku w Cieszynie. 

 

Cena sprzedaży: 275.000 zł

 

Biuro pomaga w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości !

Podana cena nieruchomości nie zawiera kosztów dodatkowych związanych z umową przeniesienia własności. 

Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem telefonu 0 601-084-625

Zapraszamy również na www.facebook.pl/best.cieszyn ------>  mamy już ponad 1000 polubień !!!

 

 

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty w myśl art.66 Kodeksu Cywilnego.