A A A
 • Budynek
  Budynek
 • Budynek
  Budynek
 • Budynek
  Budynek
 • Budynek
  Budynek
 • Budynek
  Budynek
 • Budynek
  Budynek
 • Budynek
  Budynek
 • Budynek
  Budynek

BM/462 dom wolnostojący, Chybie

Chybie

NOWA NIŻSZA CENA !!!

Na sprzedaż nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 922 m² zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym w trakcie budowy o powierzchni około 160 m².

Budynek jest domem piętrowym z poddaszem do adaptacji na cele mieszkalne, niepodpiwniczonym, budowę, którego rozpoczęto w 1985 roku. Roboty budowlane zostały przerwane na etapie wykonania stanu surowego. Od roku 1989 roboty nie są prowadzone. W związku z długą przerwą od zakończenia prac budowlanych, przed dalszymi pracami konieczne jest wznowienie pozwolenia na budowę oraz założenie nowego dziennika budowy. Biuro dysponuje dokumentacją dot. budynku ( pozwolenie na budowę z 1985 roku, projekt budowlany, ekspertyza techniczna budynku wykonana w styczniu 2019 roku). Nowemu nabywcy zostanie przekazany kontakt na osobę, która podjęła by się załatwienia wszelkich formalności związanych z nową dokumentacją techniczną ( koszt około 6 tys. zł).

 

Budynek został wzniesiony w technologi tradycyjnej. Fundamenty betonowe, ściany murowane z bloczków PGS 38 cm, stropy oraz schody żelbetowe, ściany działowe z bloczków PGS 8 cm. Dach o konstrukcji drewnianej z pełnym deskowaniem i pokryty papą ( pokrycie dachu w złym stanie technicznym). 

 

Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej- ul. Modrzewiowej w Chybiu. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią działki zabudowane domami jednorodzinnymi.

Cena sprzedaży: 95.000 zł

 

Biuro pomaga w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości !

Podana cena nieruchomości nie zawiera kosztów dodatkowych związanych z umową przeniesienia własności. 

Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem telefonu 0 601-084-625

Zapraszamy również na www.facebook.pl/best.cieszyn ------>  mamy już ponad 1200 polubień !!!

 

 

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty w myśl art.66 Kodeksu Cywilnego.