A A A

BM/475 super nieruchomość, Zamarski

Zamarski

REZERWACJA !!!

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 825 m² zabudowanej wolnostojącym, całorocznym budynkiem rekreacyjno-mieszkalnym  o konstrukcji szkieletowej, budowę którego ukończono wiosną 2019 roku. Budynek zrealizowany został na tzw. "zgłoszenie", powierzchnia parteru to około 35 mkw, poddasze to kolejne 35 mkw ( po podłogach). Parter budynku stanowi salon z aneksem kuchennym oraz łazienka z w.c. Poddasze natomiast to dwa pokoje.

 

Budynek jest całkowicie wykończony i wyposażony. W pokojach na podłogach panele, ściany malowane. Łazienka z kabiną prysznicową wykafelkowana w całości. W kuchni  meble na wymiar z płytą ceramiczną. Wnętrze budynku jest praktycznie nowe i bardzo mało użytkowane. 

 

Budynek o konstrukcji szkieletowej, z zewnątrz wykończony drewnem, ocieplony wełną o grubości 15 cm. Dach o konstrukcji drewnianej, ocieplony, kryty blachą trapezową. Stolarka okienna PCV. Budynek ogrzewany jest za pomocą kominka wolnostojącego typu koza. Dodatkowo w łazience zamontowany został grzejnik elektryczny (suszarka). Ciepła woda użytkowa podgrzewana jest poprzez bojler elektryczny o pojemności 50 litrów. Do budynku doprowadzony został prąd oraz woda gminna. Ścieki odprowadzane są do oczyszczalni biologicznej. 

 

Cała działka jest ogrodzona i pięknie zagospodarowana. Na jej terenie oprócz budynku mieszkalnego znajduje się wiata na samochód wraz z pomieszczeniem gospodarczym. Z terenu działki rozpościera się bardzo ładny widok na okolicę. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajdują sie tereny nie zabudowane i rozproszona zabudowa mieszkaniowa.

 

Nieruchomość sprzedawana jest z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem, łącznie z meblami ogrodowymi itp. Budynek idealnie nadaje się do wykorzystania na cele rekreacyjne, jak i całorocznego zamieszkiwania.

 

Cena sprzedaży: 329.000 zł

 

Biuro pomaga w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości !

Podana cena nieruchomości nie zawiera kosztów dodatkowych związanych z umową przeniesienia własności. 

Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem telefonu 0 601-084-625

Zapraszamy również na www.facebook.pl/best.cieszyn ------>  mamy już ponad 1200 polubień !!!

 

 

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty w myśl art.66 Kodeksu Cywilnego.