A A A

BM/477 dom, ok. Cieszyna

Puńców

REZERWACJA !!!

Na sprzedaż nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 1922 m² zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym wzniesionym w 1960 roku.

 

Budynek o powierzchni 147 m² jest domem piętrowym, całkowicie podpiwniczonym. Na parterze znajdują się 3 pokoje, kuchnia, łazienka, w.c., wiatrołap, przedpokój oraz alkowa. Piętro stanowią natomiast 3 pokoje, przedpokój oraz duży taras z widokiem na okolicę. Na poziomie piwnic zlokalizowane są 3 pomieszczenia gospodarcze, pralnia oraz garaż.

 

Budynek jest w stosunkowo dobrym stanie technicznym, nie jest zawilgocony czy zagrzybiony. Stolarka okienna PCV, dach skośny- kryty blachą. Budynek wyposażony jest w centralne ogrzewanie na węgiel ( piec na ekogroszek z podajnikiem), instalacja wymaga modernizacji. 

 

Do budynku doprowadzone są wszelkie media ( prąd, gaz, woda, kanalizacja, telefon).

 

Dom posadowiony jest na zagospodarowanej działce z licznymi nasadzeniami w postaci drzew i krzewów ozdobnych. Oprócz budynku mieszkalnego na terenie nieruchomości znajduje się dodatkowy, wolnostojący garaż.

 

Nieruchomość położona jest w spokojnym miejscu, niedaleko centrum Cieszyna ( około 3 kilometry od Rynku). W niedużej odległości od nieruchomości znajduje się przystanek autobusowy. 

 

Cena sprzedaży: 349.000 zł

 

Biuro pomaga w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości !

Podana cena nieruchomości nie zawiera kosztów dodatkowych związanych z umową przeniesienia własności. 

Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem telefonu 0 601-084-625

Zapraszamy również na www.facebook.pl/best.cieszyn ------>  mamy już ponad 1300 polubień !!!

 

 

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty w myśl art.66 Kodeksu Cywilnego.