A A A

BM/481 dom wolnostojący, Hażlach

Hażlach k. Cieszyna

Na sprzedaż atrakcyjnie położona nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 22 arów zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 90 m² oraz budynkiem gospodarczym o powierzchni około 100 m². Budynek mieszkalny został wzniesiony końcem lat 60-tych, jest niezamieszkały i wymaga przeprowadzenia generalnego remontu. Dom został wybudowany metodą tradycyjną poprzez wymurowanie ścian z dachem o konstrukcji drewnianej krytym dachówką betonową. Stolarka okienna PCV, ogrzewanie centralne z piecem na węgiel oraz gazowe. Ściany zewnętrzne nie zostały ocieplone, wykończone są tzw. tynkiem drapanym. 

 

Dom składa się z kondygnacji parteru oraz poddasza do adaptacji na cele mieszkalne, jest podpiwniczony. Na chwilę obecną na parterze znajdują się 3 pokoje, kuchnia, łazienka z w.c. przedpokój oraz wiatrołap.

 

Do budynku doprowadzona jest woda gminna, gaz oraz prąd. Kanalizacja znajduje się tuż przy budynku ( istnieje możliwość podłączenia). 

 

Nieruchomość jest częściowo ogrodzona, działka płaska o regularnym kształcie, częściowo zagospodarowana. Budynek gospodarczy składa się z garażu oraz stodoły.

 

Nieruchomość położona jest w spokojnym, cichym i zielonym miejscu, niedaleko lasu. W bezpośrednim sąsiedztwie rozproszona zabudowa mieszkaniowa ( dużo nowych domów jednorodzinnych) oraz pola uprawne. Dojazd drogą asfaltową gminną a w ostatnim odcinku utwardzoną drogą prywatną ( kupujący nabywa udział w drodze). Nieruchomość znajduje się blisko Cieszyna, odległość od ścisłego centrum miasta to 7 kilometrów. 

 

Nabycie nieruchomości może nastapić początkiem 2021 roku !

 

Cena sprzedaży: 249.000 zł

 

Biuro pomaga w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości !

Podana cena nieruchomości nie zawiera kosztów dodatkowych związanych z umową przeniesienia własności. 

Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem telefonu 0 601-084-625

Zapraszamy również na www.facebook.pl/best.cieszyn ------>  mamy już ponad 1300 polubień !!!

 

 

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty w myśl art.66 Kodeksu Cywilnego.