A A A

BM/482 dom w centrum Cieszyna

Cieszyn Centrum

Na sprzedaż nieruchomość położona w centrum miasta, składająca się z działki o powierzchni 253 mkw zabudowanej budynkiem mieszkalnym w zabudowie szeregowej ( skrajny segment) o powierzchni około 160 mkw.

 

Budynek składa się z trzech poziomów:

 

  • przyziemie, w którym znajdują się dwa pomieszczenia, w.c., przedsionek oraz garaż i kotłownia;
  • wysoki parter, na którym zlokalizowany jest salon z wyjściem na balkon, kuchnia z jadalnią, łazienka z w.c. oraz przedpokój;
  • piętro, na którym znajdują się 3 pokoje oraz łazienka z w.c.;

 

Dom został wzniesiony w 1974 roku, metodą tradycyjną poprzez wymurowanie ścian z cegły z dachem o konstrukcji drewnianej krytym dachówką ceramiczną. Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym, stolarka okienna częściowo PCV, częściowo drewniana, ogrzewanie centralne zasilane piecem gazowym z zasobnikiem na ciepłą wodę o pojemności 115 litrów. W pokojach na podłodze parkiety dębowe, łazienki wykafelkowane. Ściana zewnętrzna ( od północnej strony) została docieplona. 

 

Nieruchomość jest częściowo ogrodzona i zagospodarowana. Wyjście na ogródek odbywa się z poziomu przyziemia, z salonu dostępny jest taras, natomiast z pokoju na piętrze balkon. 

 

Nieruchomość położona jest bardzo blisko ścisłego centrum miasta, odległość od Rynku to niecały 1 kilometr.

 

Cena sprzedaży: 529.000 zł

 

Biuro pomaga w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości !

Podana cena nieruchomości nie zawiera kosztów dodatkowych związanych z umową przeniesienia własności ( podatek PCC, opłaty notarialne, prowizja biura).

Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem telefonu 0 601-084-625

Zapraszamy również na www.facebook.pl/best.cieszyn ------>  mamy już ponad 1300 polubień !!!

 

 

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty w myśl art.66 Kodeksu Cywilnego.