A A A
RSS

Domy

Budynki mieszkalne.

 • Osiedle Brzozowa Aleja- Strumień

  Strumień

  Rusza sprzedaż TRZECIEGO etapu inwestycji jaką jest budowa domów w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Brzozowa Aleja w Strumieniu. Z racji bardzo atrakcyjnej lokalizacji pierwszy i drugi etap cieszył się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Zapraszamy do rezerwacji poszczególnych budynków ! 

  Cena sprzedaży: 425.000 zł

 • Dom

  BM/480 dom wolnostojący, Skoczów

  Skoczów

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 160 m² posadowiony na 9 arowej działce w Skoczowie. Budynek jest domem piętrowym, podpiwniczonym wzniesionym w 1959 roku. Dom wymaga przeprowadzenia częściowego remontu.

  Cena sprzedaży: 369.000 zł

 • BM/479 dom wolnostojący, Kaczyce

  Kaczyce

  Na sprzedaż nieruchomość składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 48 arów ( ogrodzone około 24 ar) zabudowanych wolnostojącym budynkiem mieszkalnym o powierzchni 139 m² + garaż o powierzchni 21 m² oraz wolnostojącym garażem dwustanowiskowym w trakcie budowy.

  Cena sprzedaży: 475.000 zł

 • BM/478 nieruchomość, Wisła

  Wisła

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż nieruchomość składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni około 12 arów zabudowanych wolnostojącym budynkiem mieszkalnym wraz z dobudówką o powierzchni około 160 m² ( dwa osobne wejścia). Budynek mieszkalny wzniesiony został w latach 50-tych, dobudówka zaś w 1968 roku. Oba budynki wymagają przeprowadzenia remontu. Nieruchomość położona jest w Wiśle przy ul. Wyzwolenia ( rejon stacji narciarskiej Nowa Osada).

  Cena sprzedaży: 350.000 zł

 • BM/477 dom, ok. Cieszyna

  Puńców

  Na sprzedaż nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 1922 m² zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym wzniesionym w 1960 roku. Budynek o powierzchni 147 m² jest domem piętrowym, całkowicie podpiwniczonym.

  Cena sprzedaży: 349.000 zł

 • Dom

  BM/473 dom wolnostojący, Kończyce

  Kończyce Wielkie

   

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni 130 m² posadowiony na 9 arowej działce w Kończycach Wielkich. Budynek jest domem parterowym z poddaszem mieszkalnym, wzniesionym w technologii tradycyjnej. Dom został oddany do użytkowania 10 lat temu.

  Cena sprzedaży: 429.000 zł

 • Nieruchomość

  BM/474 dom do remontu, Kończyce W.

  Kończyce Wielkie

  Na sprzedaż malowniczo położona nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 47 arów, zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym o powierzchni około 90 mkw oraz budynkiem gospodarczym i stodołą. Budynek mieszkalny jest domem parterowym z poddaszem do adaptacji, wzniesionym w latach 30-tych i wymagającym przeprowadzenia generalnego remontu.

  Cena sprzedaży: 209.000 zł

 • BM/475 super nieruchomość, Zamarski

  Zamarski

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 825 m² zabudowanej wolnostojącym, całorocznym budynkiem rekreacyjno-mieszkalnym o konstrukcji szkieletowej, budowę którego ukończono wiosną 2019 roku. Cała nieruchomość jest niezywkle zadbana i dobrze utrzymana.

  Cena sprzedaży: 329.000 zł

 • Budynek

  BM/463 dom, okolice Cieszyna

  ok. Cieszyna

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż całkowicie nowy, wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 143 m² położony na widokowej i częściowo ogrodzonej działce o powierzchni 7 arów, bezpośrednio przy drodze Cieszyn-Dębowiec w miejscowości Gumna. Dom jest budynkiem parterowym z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Dom sprzedawany jest w stanie deweloperskim- do indywidualnego wykończenia wnętrz.

 • Budynek

  Osiedle LEŚNE ZACISZE II

  Gumna/ Cieszyn

  Osiedle LEŚNE ZACISZE II. Zapraszamy do zapoznania się z NOWĄ inwestycją deweloperską polegającą na budowie 14-stu wolnostojących budynków mieszkalnych w bardzo atrakcyjnym i widokowym miejscu w Gumnach pod Cieszynem !!! Położenie nieruchomości na niewielkim wzniesieniu, wśród okolicznych pól gwarantuje czyste powietrze, dobre nasłonecznienie a także co jest ogromnym atutem  piękne widoki na pasmo Beskidów i okoliczne tereny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ! NIE ZWLEKAJ Z DECYZJĄ !!!

   

  Cena domu z garażem jednostanowiskowym: na zapytanie (II etap)

  Cena domu z garażem dwustanowiskowym: na zapytanie ( II etap)

 • Kamienica

  BM/391 kamienica w Cieszynie

  Cieszyn Rynek

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż IV piętrowa kamienica położona bezpośrednio przy płycie Rynku w jego centralnym punkcie. Kamienica składa się z lokalu użytkowego usytuowanego na parterze oraz 7 lokali mieszkalnych a także strychu do adaptacji na cele mieszkaniowe. Kamienica jest w bardzo dobrym stanie technicznym.

  Cena sprzedaży: 1.850.000 zł

 • Dom

  BM/353 dom wolnostojący, Bąków

  Bąków gm. Strumień

  Na sprzedaż nieruchomość położona w Bąkowie składająca się z działki o powierzchni 15 ar zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym. Nieruchomość położona przy drodze gminnej utwardzonej asfaltem niedaleko drogi nr 81 Katowice – Wisła. 

  Cena sprzedaży: 350.000 zł

 • BM/382 duży dom, Wisła

  Wisła

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż przeznaczony jest wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 265 m². Budynek wykorzystywany jest do prowadzenia działalności związanej z wynajmem pokoi dla turystów. W budynku znajduje się łącznie 25 miejsc noclegowych ( oprócz części mieszkalnej od właścicieli). Jest to budynek parterowy z przyziemiem mieszkalnym, użytkowym poddaszem i zaadaptowanym strychem. Dom zlokalizowany jest na zagospodarowanej działce o powierzchni 530 m².

  Cena sprzedaży: 649.000 zł