A A A
RSS

Działki komercyjne

 • Nieruchomość

  DK/101 nieruchomość, ul. Stawowa

  Cieszyn ul. Stawowa

  Na sprzedaż nieruchomość położona w topowej lokalizacji, bezpośrednio przy ul. Stawowej w Cieszynie. Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 4431 m² częściowo zabudowana budynkami kwalifikującymi się do rozbiórki. Działka położona jest w pierwszej linii zabudowy, zgodnie z uchwalonym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod zabudowę produkcyjno- usługową. 

  Cena sprzedaży: 750.000 zł

 • DK/100 działka usługowa, Kaczyce

  Kaczyce

  Na sprzedaż działka o powierzchni 3130 m² ( w użytkowaniu wieczystym) położona w Kaczycach przy ul. Morcinka. Działka stanowi teren płaski o regularnym kształcie i wymiarach około 31 x 105 m. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego nieruchomość położona jest w terenach zabudowy usługowej. Media na działce i w bezpośrednim sąsiedztwie.

  Cena sprzedaży: 125.000 zł

 • Mapa

  DK/99 działka rolna, 1,7 ha, Drogomyśl

  Drogomyśl g. Strumień

  Na sprzedaż dwie działki rolne o łącznej powierzchni 1.7094 m² położone niedaleko centrum Drogomyśla gm. Strumień. Działki położone są na płaskim terenie, posiadają uregulowany dostęp do drogi publicznej.

  Cena sprzedaży: 9 zł/m²

 • Działka

  DK/98 działka przy "Wiślance"

  Ustroń Nierodzim

  Na sprzedaż działka o powierzchni 3769 m² położona bezpośrednio przy głównej drodze tzw. "wiślance" w Ustroniu Nierodzimiu. Działka stanowi teren płaski, posiada asfaltowy dojazd drogą gminną, jest bardzo dobrze widoczna z głównej drogi. Nieruchomość położona jest niedaleko skrzyżowania, w rejonie sklepu Hermes i restauracji McDonalds.

  Cena sprzedaży: 240 zł/m²

 • Działka

  DK/96 działka usługowa, Kończyce

  Kończyce Wielkie

  Na sprzedaż działka o powierzchni 2 ha ( 1,9684 ha) położona w Kończycach Wielkich gm. Hażlach. Działka znajduje się przy asfaltowej drodze gminnej w odległości około 350 metrów od drogi wojewódzkiej Cieszyn-Pawłowice. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę usługową.

  Cena sprzedaży: 32 zł/m²

 • Działka

  DK/95 teren produkcyjny, Hażlach

  Hażlach

  Na sprzedaż teren o powierzchni około 5,5 ha położony bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 938 (Cieszyn- Pawłowice) w miejscowości Hażlach k. Cieszyna. W planie zagospodarowania większa część terenu przeznaczona jest pod zabudowę produkcyjną, składy, bazy i magazyny z przeznaczeniem uzupełniającym: usługi.

  Cena sprzedaży: 55 zł/m²

 • DK/94 działka usługowa, Hażlach

  Hażlach

  Na sprzedaż niezabudowana działka o powierzchni 1,7171 ha położona bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 938 w Hażlachu k. Cieszyna. Zgodnie z zapisami w planie zagospodarowania przestrzennego cała nieruchomość położona jest w terenach zabudowy usługowej w tym obiektów handlowych o powierzchni sprzedaży powyżej 2000 mkw.

  Cena sprzedaży: 49 zł/m²

 • Działka

  DK/92 działka usługowa, Cieszyn

  Cieszyn ul. Frysztacka

  Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 8010 m² położone bezpośrednio przy ul. Frysztackiej w Cieszynie. Działki stanowią teren o regularnym kształcie, położone są na płaskim terenie i mają bezpośredni dostęp do ulicy Frysztackiej. Nieruchomość objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego, zgodnie z którym w całości przeznaczona jest pod zabudowę usługową.

  Cena sprzedaży: 59 zł/m²

 • Działka

  DK/92 super działka, Cieszyn

  Cieszyn Błogocice

  Na sprzedaż działka o powierzchni 3634 m² położona w topowej lokalizacji, bezpośrednio przy ul. Reymonta w Cieszynie. Działka o regularnym kształcie- prostokąt o wymiarach około 30 x 120 m. W sąsiedztwie nieruchomości rozproszona zabudowa mieszkaniowa oraz działki nie zabudowane.

  Cena sprzedaży: 95 zł/m²

 • mapa

  DK/90 działka rolna, Puńców

  Puńców

  Na sprzedaż niezabudowane działki o łącznej powierzchni około 7 ha, położone w Puńcowie niedaleko Cieszyna. Działki o powierzchni około 6 ha stanowią pola uprawne, pozostały 1 ha to nie użytki. Istnieje możliwość dokupienia działki o powierzchni 60 ar wraz z budynkiem gospodarczym o pow. 84 mkw.

  Cena sprzedaży: 300.000 zł

 • Działka

  DK/80 działka w centrum Cieszyna

  Cieszyn Centrum

  Na sprzedaż niezabudowana działka o powierzchni 1496 m² położona w ścisłym centrum Cieszyna w odległości zaledwie 300 metrów od Rynku. Działka stanowi teren o regularnym kształcie, znajduje się w pierwszej linii zabudowy bezpośrednio przy ul. Korfantego.

  Cena sprzedaży: 890.000 zł

 • Działka

  DK/88 działka usługowa, Cieszyn

  Cieszyn rejon ul. Katowickiej

  Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położona działka o powierzchni 3980 m² przeznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę usługową. Działka stanowi teren o regularnym kształcie, położona jest bezpośrednio przy drodze gminnej na skraju dużego osiedla ( os. Liburnia ).

  Cena sprzedaży: 800.000 zł netto

 • Działka

  DK/87 działka pod produkcję

  Strumień

  Na sprzedaż niezabudowana działka o powierzchni 5054 m² położona w Strumieniu bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 939. Działka stanowi teren płaski o regularnym kształcie, jest nieogrodzona a media znajdują się w jej granicach. Nieruchomość objęta jest aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego zgodnie, z którym znajduje się w terenach produkcji i usług.

  Cena sprzedaży: 85 zł/m²

 • Działka

  DK/78 działka pod stację paliw

  Rudnik gm. Hażlach

  Na sprzedaż niezabudowana działka położona bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 938 w miejscowości Rudnik gm. Hażlach. Działka o powierzchni 0,96 ha stanowi teren płaski o kształcie trójkąta z dłuższą granicą wzdłuż głównej drogi. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego nieruchomość położona jest w terenach urządzeń obsługi transportu samochodowego.

  Cena sprzedaży: 39 zł/m²

 • Działka

  DK/77 działka usługowa, Rudnik

  Rudnik gm. Hażlach

  Na sprzedaż niezabudowana działka o powierzchni 0,85 ha położona bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 938 w miejscowości Rudnik. Działka stanowi teren płaski o regularnym kształcie. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania nieruchomość znajduje się w terenach zabudowy usługowej. Cena podlega negocjacji.

  Cena sprzedaży: 39 zł/m²

 • Działka

  DK/76 działka produkcyjna, Hażlach

  Hażlach/ Cieszyn

  Na sprzedaż atrakcyjnie położona niezabudowana działka o powierzchni 3,6811 ha. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Hażlach, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 938 w niedalekiej odległości od Cieszyna. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania nieruchomość położona jest w terenach zabudowy produkcyjnej, składów i magazynów.

  Cena sprzedaży: 24 zł/m²

 • Nieruchomość

  DK/74 działka produkcyjna, Brzezówka

  Brzezówka gm. Hażlach

  Na sprzedaż działka o powierzchni 6816 m² przeznaczona pod zabudowę przemysłową położona bezpośrednio przy asfaltowej drodze powiatowej. Działka stanowi płaski teren o regularnym kształcie.

  Cena sprzedaży: 50 zł/m²

 • Działka

  DK/70 atrakcyjna działka usługowa

  Cieszyn ul. Przepilińskiego

  Na sprzedaż bardzo atrakcyjna, nie zabudowana działka o powierzchni 55 ar położona bezpośrednio przy ul. Przepilińskiego w Cieszynie. Działka stanowi teren płaski o regularnym kształcie, przeznaczona jest pod zabudowę usługową.

  Cena sprzedaży: 98 zł/mkw

 • DK/57 działka usługowa, Hażlach

  Hażlach

  NOWA CENA !!!

  Niezabudowana działka o powierzchni 36 ar położona przy asfaltowej drodze gminnej, w niedalekiej odległości od drogi Cieszyn-Pawłowice. Działka jest widoczna z drogi głównej, znajduje się blisko granicy z Cieszynem.

  Cena sprzedaży: 84 zł/m²