Skąd dowiedziałeś się o firmie
BEST Nieruchomości?
A A A
RSS

Działki mieszkaniowe

 • Działka

  DM/546 działka, Cieszyn Szarotka

  Cieszyn 

  Na sprzedaż działka o powierzchni 1005 m² położona przy ul. Szarotka w Cieszynie. Działka stanowi teren o regularnym kształcie, znajduje się w spokojnym miejscu, w sąsiedztwie nowych budynków jednorodzinnych. 

  Cena sprzedaży: 119.000 zł

 • Działka

  DM/545 super działka budowlana

  Zamarski/ Gumna

  Na sprzedaż bardzo ładna, zadbana i malowniczo położona działka o powierzchni 4760 mkw. Nieruchomość znajduje się na granicy Zamarsk i Gumien, bezpośrednio przy ul. Pasieki. Działka stanowi teren o niewielkim nachyleniu i kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach 72 m x 64 m. Istnieje możliwość podziału działki i kupna np. 10 arów.

  Cena sprzedaży: 79 zł/m²

 • Działka

  DM/544 nieduża działka, Cieszyn

  Cieszyn Krasna

  Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 583 m² położona przy ul. Olchowej w Cieszynie. Działka stanowi teren płaski o wymiarach około 21 x 27 metra, jest częściowo ogrodzona. W sąsiedztwie nieruchomości zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz pola uprawne. 

  Cena sprzedaży: 75.000 zł

 • Działka

  DM/543 duża działka, Kaczyce

  Kaczyce Dolne

  Na sprzedaż duża działka budowlano-rolna o powierzchni 35 arów położona w Kaczycach Dolnych przy ul. Tuwima ( niedaleko granicy z Czechami). Działka położona jest w spokojnym miejscu, zgodnie z planem zagospodarowania częściowo przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową, częściowo stanowi tereny rolne oraz tereny leśne. 

  Cena sprzedaży: 69.000 zł

 • Działka

  DM/542 działka, Cieszyn Pastwiska

  Cieszyn Pastwiska

  Na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 1596 m² położone w rejonie ul. Wrzosów w Cieszynie. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej, sąsiedztwo stanowią wolnostojące domy jednorodzinne oraz domy w zabudowie szeregowej. Media w sąsiedztwie nieruchomości.

  Cena sprzedaży: 119 zł/m²

 • Działka

  DM/541 działka, Cieszyn Pastwiska

  Cieszyn Pastwiska

  Na sprzedaż działka w użytkowaniu wieczystym o powierzchni 959 m² położona przy ul. Króliczej w Cieszynie. Działka ma kształt zbliżony do kwadratu o wymiarach około 30 x 31 m, położona jest na terenie o lekkim nachyleniu, bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej.

  Cena sprzedaży: 109.000 zł

 • Działka

  DM/540 działka, Goleszów Równia

  Goleszów Równia

  Na sprzedż atrakcyjnie położona działka budowlana o powierzchni 1323 m². Działka stanowi teren o regularnym kształcie - prostokąt o wymiarach około 28 x 49 m. Z części działki rozpościera się ładny widok na okolicę i góry. W sąsiedztwie nieruchomości rozproszona zabudowa mieszkaniowa oraz tereny nie zabudowane. Dojazd drogą asfaltową.

  Cena sprzedaży: 100 zł/m²

 • Działka

  DM/539 klimatyczna działka, Puńców

  Puńców / Cieszyn

  Na sprzedaż klimatyczna działka budowlana o powierzchni 2637 m² położona w Puńcowie przy ul. Wielodroga ( przedłużenie ul. Hallera ). Działka aktualnie utrzymywana jest jako ogród z licznymi starymi drzewami oraz drzewkami owocowymi. Cała działka jest ogrodzona i stanowi teren o niewielkim nachyleniu. 

  Cena sprzedaży: 69 zł/m²

 • Działka

  DM/538 działka, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż działka o powierzchni 1281 m² znajdująca się w bardzo dobrej lokalizacji, w rejonie ul. Spacerowej i ul. Pieszej. Działka stanowi teren o regularnym kształcie i lekkim nachyleniu. Nieruchomość położona jest w spokojnym i ustronnym miejscu.

  Cena sprzedaży: 105.000 zł

 • Działka

  DM/537 piękna działka, Cieszyn

  Cieszyn Kalembice

  Na sprzedaż przeznaczona jest pięknie zagospodarowana nieruchomość o łącznej powierzchni 20 arów ( dwie działki ok.10 ar) położona w rejonie ulicy Majowej w Cieszynie. Na jednej z działek znajduje się drewniany domek letniskowy. Nieruchomość jest niezwykle zadbana i dobrze utrzymana. 

  Cena sprzedaży: 240.000 zł

 • Działka

  DM/534 działka, Cieszyn Marklowice

  Cieszyn Marklowice

  Na sprzedaż działka o powierzchni 10 arów położona w rejonie ulicy Zagrodowej w Cieszynie Marklowicach. Działka stanowi teren płaski o regularnym kształcie. W sąsiedztwie nieruchomości rozproszona zabudowa jednorodzinna, działki niezabudowane oraz las. 

  Cena sprzedaży: 79.000 zł

 • Działka

  DM/535 działka, Cieszyn Marklowice

  Cieszyn Marklowice

  Na sprzedaż działka o powierzchni 10 arów położona w rejonie ulicy Zagrodowej w Cieszynie Marklowicach. Działka stanowi teren płaski o regularnym kształcie. W sąsiedztwie nieruchomości rozproszona zabudowa jednorodzinna, działki niezabudowane oraz las. Dojazd do działki w ostatnim odcinku drogą prywatną, częściowo utwardzoną.

  Cena sprzedaży: 65 zł/m²

 • Działka

  DM/534 działka, Puńców

  Puńców

  Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 1297 m² położone przy ul. Rzecznej w Puńcowie. Działki stanowią teren o regularnym kształcie. Do nieruchomości prowadzi utwardzona droga. W sąsiedztwie rozproszona zabudowa mieszkaniowa oraz działki niezabudowane.

  Cena sprzedaży: 80.000 zł

 • Działka

  DM/533 działka, Cieszyn os. Szarotka

  Cieszyn os. Szarotka

  Na sprzedaż działka o powierzchni 1636 m² położona w bardzo spokojnym i ustronnym miejscu w rejonie ul. Osiedlowej w Cieszynie. Działka stanowi teren o regularnym kształcie, jest lekko nachylona, graniczy z lasem.

  Cena sprzedaży: 50 zł/m²

 • Działka

  DM/532 siedlisko na sprzedaż, Hażlach

  Hażlach

  Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 3,3 ha położona w Hażlachu, niedaleko Cieszyna, w rejonie drogi Hażlach- Zebrzydowice. Nieruchomość składa się z kilku działek o różnym przeznaczeniu terenu ( zabudowa mieszkaniowa, zabudowa zagrodowa, tereny rolne oraz tereny korytarzy ekologicznych). Na działce znajduje się stary budynek mieszkalny nadający się do wyburzenia oraz zabudowania gospodarcze. 

  Cena sprzedaży: 380.000 zł

 • Działka

  DM/531 działka, Godziszów

  Godziszów gm. Goleszów

  Na sprzedaż ładna, malowniczo położona działka o powierzchni 1212 m². Działka stanowi teren o regularnym kształcie- prostokąt o wymiarach około 25 x 55 metra. Nieruchomość położona jest w bardzo spokojnym i cichym miejscu, przy asfaltowej drodze. Sąsiedztwo działki stanowi mocno rozproszona zabudowa mieszkaniowa, działki niezabudowane oraz pola uprawne.

  Cena sprzedaży: 69.000 zł

 • Działka

  DM/530 działka blisko centrum

  Cieszyn ul. Rajska

   

  Na sprzedaż niezabudowana, atrakcyjnie położona działka o powierzchni 10 ar znajdująca się bezpośrednio przy ul. Rajskiej w Cieszynie. Działka ma regularny kształt ( prostokąt ), a z jej terenu rozpościera się ładny widok na panoramę miasta.

  Cena sprzedaży: 75.000 zł

 • Działka

  DM/511 działka, Cieszyn ul. Dębowa

  Cieszyn 

  Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka budowlana o powierzchni 1500 m². Działka znajduje się bezpośrednio przy ul. Długiej w Cieszynie ( boczna od ul. Dębowej) i stanowi teren płaski o regularnym kształcie i wymiarach około 25x 60 m. Media w granicach nieruchomości.

  Cena sprzedaży: 100 zł/m²

 • Działka

  DM/528 ładna działka, Goleszów

  Goleszów

  Na sprzedaż atrakcyjnie położona, malownicza działka o powierzchni 32 arów. Działka stanowi teren o regularnym kształcie- prostokąt o wymiarach około 30 x 100 metrów. Częściowo z terenu działki, jak i jej otoczenia rozpościera się bardzo ładny widok na Beskidy. W najbliższym sąsiedztwie nieruchomości, działki nie zabudowane i mocno rozproszona zabudowa mieszkaniowa. Działka w połowie przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową.

  Cena sprzedaży: 130.000 zł

 • Nieruchomość

  DM/526 duża działka, Zebrzydowice

  Zebrzydowice

  Na sprzedaż nieruchomość położona w centrum Zebrzydowic, składająca się z nie zabudowanej działki o powierzchni 1,3 ha. Nieruchomość zlokalizowana jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej, w spokojnym miejscu, a zarazem blisko całej infrastruktury. Odległość od Urzędu Gminy to około 400 metrów. Staw rekreacyjny w Zebrzydowicach oddalony również jest o niecałe 400 metrów. Zgodnie z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego działka w części położona jest w terenach zabudowy mieszkaniowej i częściowo w terenach zieleni leśnej.

  Cena sprzedaży: 450.000 zł

 • Działki

  DM/525 działki, Cieszyn ul. Otwarta

  Cieszyn ul. Otwarta

  Na sprzedaż dwie działki o powierzchni 1454 m² i 1299 m² położone przy ul. Otwartej w Cieszynie. Działki stanowią teren o regularnym kształcie, posiadają dostęp do drogi gminnej dzięki drodze prywatnej utwardzonej tłuczniem. W sąsiedztwie nieruchomości kanalizacja, reszta mediów do podciągnięcia.

  Cena sprzedaży: 85 zł/m²

 • Działka

  DM/523 działka, Cieszyn

  Cieszyn ul. Bukowa

  Na sprzedaż dwie, atrakcyjnie położone działki o łącznej powierzchni 1746 m². Nieruchomość zlokalizowana jest w Cieszynie Marklowicach, bezpośrednio przy ul. Bukowej, na wzniesieniu skąd rozpościerają się ładne widoki na okolicę. Działki są dobrze nasłonecznione, stanowią teren o regularnym kształcie.

  Cena sprzedaży: 80 zł/m²

 • Działka

  DM/521 super działka, Cieszyn

  Cieszyn Błogocice

  Na sprzedaż działka o powierzchni 3634 m² położona w topowej lokalizacji, bezpośrednio przy ul. Reymonta w Cieszynie. Działka o regularnym kształcie- prostokąt o wymiarach około 30 x 120 m. W sąsiedztwie nieruchomości rozproszona zabudowa mieszkaniowa oraz działki nie zabudowane.

  Cena sprzedaży: 95 zł/m²

 • Działka

  DM/520 malownicza działka, Pierściec

  Pierściec 

  Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2697 m² położona w malowniczym i bardzo spokojnym miejscu. W sąsiedztwie nieruchomości rozproszona zabudowa mieszkaniowa, pola uprawne, łąki oraz stawy hodowlane. Działka stanowi teren płaski o regularnym kształcie. Media w zasięgu nieruchomości, dojazd częściowo drogą utwardzoną, ostanie metry drogi do urządzenia.

  Cena sprzedaży: 158.000 zł

 • Działka

  DM/515 duża działka, Cieszyn

  Cieszyn 

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż duża działka o powierzhni 55 arów położona w rejonie ulic Kościelnej i Ładnej w Cieszynie. Działka stanowi teren o nieregularnym kształcie, położona jest na terenie o umiarkowanym nachyleniu. Działka znajduje się w terenie braku planu zagospodarowania przestrzennego.

  Cena sprzedaży: 30 zł/m²

 • Działka

  DM/514 działka, ul. Orzeszkowej

  Cieszyn ul. Orzeszkowej

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż działka o powierzchni 763 m² położona bezpośrednio przy ul. Elizy Orzeszkowej w Cieszynie. Działka stanowi teren o regularnym kształcie- prostokąt o wymiarach 18 m x 36 m. Nieruchomość położona jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.

  Cena sprzedaży: 90.000 zł 

 • Działka

  DM/500 działka, Pruchna

  Pruchna 

  Na sprzedaż ładna, płaska działka o powierzchni 858 m². Działka położona jest w drugiej linii zabudowy, w sąsiedztwie wolnostojących budynków mieszkalnych. Działka stanowi teren o regularnym kształcie- prostokąt o wymiarach około 26 x 32 m. Z terenu nieruchomości rozpościera się ładny widok na okoliczne pola uprawne oraz las.

  Cena sprzedaży: 45.000 zł

 • Działka

  DM/499 działka na os. Bobrek, Cieszyn

  Cieszyn os. Bobrek Wschód

  Na sprzedaż niezabudowana działka budowlana o powierzchni 1101 m² położona w sąsiedztwie osiedla Bobrek Wschód, bezpośrednio przy ul. Barteczka w Cieszynie. Działka jest ogrodzona, stanowi teren płaski, posiada wjazd od ulicy gminnej.

  Cena sprzedaży: 105 zł/m²

 • Działka

  DM/510 działka 12 ar, Skoczów

  Skoczów

  Na sprzedaż płaska działka o powierzchni 1200 m² położona na obrzeżach Skoczowa w spokojnym i cichym miejscu. Działka posiada regularny kształt, znajduje się w drugiej linii zabudowy, w sąsiedztwie rozproszonej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. 

  Cena sprzedaży: 68.000 zł

 • Działka

  DM/508 działka blisko centrum

  Cieszyn

  Na sprzedaż działka o powierzchni 10 arów położona bezpośrednio przy ul. Wiejskiej w Cieszynie. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach około 19 x 52 m, położona jest na nachylonym terenie, który w ostatnim czasie został częściowo zniwelowany. Media w granicach nieruchomości. 

  Cena sprzedaży: 55 zł/m²

 • Działka

  DM/504 działka, Cieszyn ul. Kępna

  Cieszyn ul. Kępna

  NOWA  CENA !!!

  Na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 1334 m² położona bezpośrednio przy ul. Kępnej w Cieszynie. Działka znajduje się w pierwszej linii zabudowy między wolnostojącymi budynkami mieszkalnymi a z jej terenu ropościera się piękny widok na góry i okoliczne tereny. 

  Cena sprzedaży: 105.000 zł 

 • Działka

  DM/500 działka w topowej lokalizacji

  Cieszyn Mnisztwo

  Na sprzedaż działka o powierzchni 53 ar położona w topowej lokalizacji w rejonie ulicy Jastrzębiej w Cieszynie. Działka położona jest na południowym stoku o niewielkim nachyleniu, stanowi teren o regularnym kształcie- prostokąt o wymiarach około 40x 138 m. Z terenu nieruchomości rozpościera się piękny widok na panoramę Beskidów i okoliczne tereny.

  Cena sprzedaży: 80 zł/m²

 • Działka

  DM/498 działka budowlana, Brenna

  Brenna

  Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 824 m² położona bezpośrednio przy głównej drodze prowadzącej do centrum Brennej w odległości około 150 metrów od rzeki Brennicy. W sąsiedztwie rozproszona zabudowa mieszkaniowa.

  Cena sprzedaży: 74.000 zł

 • Działka

  DM/486 ładna działka, Cieszyn

  Cieszyn ul. Długa

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość  składająca się z dwóch działek o powierzchni 15 arów każda. Działki położone są w bardzo atrakcyjnym miejscu, bezpośrednio przy asfaltowej drodze -ul. Długiej w Cieszynie. Działki stanowią teren płaski o regularnym kształcie. Istnieje możliwość kupna całości- 30 arów lub jednej z działek. 

  Cena sprzedaży: 100 zł/m²

 • Działka

  DM/484 działka dla inwestora, Cieszyn

  Cieszyn Mnisztwo

  Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie zlokalizowana działka o powierzchni 8467 m². Nieruchomość stanowi teren o regularnym kształcie z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej. Działka położona jest w atrakcyjnym i spokojnym miejscu, z powodzeniem nadaje się pod budowę małego osiedla domów jednorodzinnych.

  Cena sprzedaży: 600.000 zł

 • Działka

  DM/483 działka, Puńców

  Puńców

  Na sprzedaż niezabudowana działka o powierzchni 1048 m² położona w rejonie ulicy Cieszyńskiej ( przystanek Puńców Dawid). Działka stanowi teren płaski o regularnym kształcie zbliżonym do kwadratu. W sąsiedztwie rozproszona zabudowa mieszkaniowa.

  Cena sprzedaży: 65 zł/m²

 • Działki

  DM/479 działki, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż dwie działki o powierzchni 1096 m² oraz 1085 m² położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Przepilińskiego w Cieszynie. Obie działki mają regularny kształt zbliżony do kwadratu. Media znajdują się w granicy nieruchomości.

  Cena sprzedaży: 140 zł/m²

 • Widok

  DM/476 działka, Godziszów

  Godziszów

  Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka budowlana o powierzchni około 25 arów ( do wydzielenia ). Nieruchomość stanowi praktycznie płaski teren z którego rozpościera się bardzo ładny widok na góry i okolicę. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Media znajdują się w pobliżu działki.

  Cena sprzedaży: 35 zł/ m²

 • Działka

  DM/475 duża działka, Ogrodzona

  Ogrodzona k. Cieszyna

  Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie i malowniczo położona działka o powierzchni 1,2 ha. Nieruchomość położona jest w odległości 1 kilometra od granic Cieszyna. Działka stanowi teren o regularnym kształcie i lekkim nachyleniu. Dojazd drogą gminną asfaltową.

  Cena sprzedaży: 130.000 zł

 • Działka

  DM/470 działki budowlane, Dzięgielów

  Dzięgielów

  Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w bardzo nasłonecznionym i malowniczym miejscu. Jedna z działek ma powierzchnię 1190 m², druga natomiast 1350 m². Działki znajdują się przy drodze Puńców- Dzięgielów, w niedalekiej odległości od szkoły podstawowej. 

  Cena sprzedaży: 11 ar- 59 zł/m², 13 ar- 55 zł/m²

 • Działka

  DM/465 działka, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż działka o powierzchni 10 arów położona w rejonie ul. Mlecznej i ul. Kępnej w Cieszynie. Działka o regularnym kształcie, położona jest bezpośrednio przy drodze gminnej. Media w granicach nieruchomości. Z terenu działki rozpościera się ładny widok na tereny zielone i stawy.

  Cena sprzedaży: 69 zł/m²

 • Działki

  DM/464 działki, Hażlach

  Hażlach

  Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 18 arów każda położone na granicy Cieszyna i Hażlacha w odległości około 300 metrów od ul. Katowickiej. Działki stanowią teren stosunkowo płaski o regularnym kształcie zbliżonym do prostokąta.

  Cena sprzedaży: 65 zł/m²

 • Działka

  DM/461 działka, Cieszyn

  Cieszyn ul. Zamarska

  Na sprzedaż nieruchomość składająca się z dwóch niezabudowanych działek o łącznej powierzchni 965 m². Nieruchomość znajduje się w spokojnym i cichym miejscu w rejonie ulicy Zamarskiej w Cieszynie. 

  Cena sprzedaży: 67.000 zł

 • Działka

  DM/459 ładna działka, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż atrakcyjnie i malowniczo położona działka o powierzchni 1250 m². Nieruchomość położona jest na granicy Cieszyna i Puńcowa, z dobrym i szybkim dojazdem do centrum miasta. Do działki prowadzi asfaltowa droga gminna, ostatnie 40 metrów droga prywatna do urządzenia. W najbliższym sąsiedztwie nieruchomości znajdują się działki nie zabudowane i rozproszona zabudowa jednorodzinna. Z terenu działki rozpościera się ładny widok na las i tereny zielone.

  Cena sprzedaży: 120 zł/m²

 • Widok

  DM/446 działka budowlana, Cieszyn

  Cieszyn Krasna

  Działka budowlana o powierzchni 1724 m² położona bezpośrednio przy ul. Wiosennej w Cieszynie (Krasna). Działka o kształcie prostokąta, ogrodzona, media w granicach nieruchomości. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna.

  Cena sprzedaży: 145.000 zł

 • Działka

  DM/443 działka, Cieszyn os.Bobrek

  Cieszyn os. Bobrek

  Działka o powierzchni 1931 m² położona w rejonie ul. Marii Konopnickiej w Cieszynie. Działka ma kształt prostokąta, znajduje się w bardzo spokojnym i ustronnym miejscu na południowym stoku. W sąsiedztwie nieruchomości rozproszona zabudowa jednorodzinna.

  Cena sprzedaży: 95 zł/m²