A A A

M/479 mieszkanie, 74 mkw, I piętro

Cieszyn os. Bobrek Zachód

NOWA NIŻSZA CENA !

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74 m² położone na I piętrze w bloku na osiedlu Bobrek Zachód w Cieszynie. Mieszkanie o całkowicie niezależnym układzie pomieszczeń składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, w.c. oraz przedpokoju. Lokal posiada duży balkon. 

 

Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym, bardzo zadbane i dobrze utrzymane. W pokojach na podłodze panele, łazienka i kuchnia wykafelkowane. Dzięki usytuowaniu względem stron świata mieszkanie jest bardzo jasne i słoneczne. 

 

W cenie mieszkania pozostaje zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem agd, wyposażenie łazienki oraz częściowe wyposażenie pokoi.

 

Opłaty do spółdzielni mieszkaniowej z zaliczkami na centralne ogrzewanie, wodę, kanalizację i wywozem śmieci ksztaltują się w okolicach 750 zł miesięcznie.

 

Osiedle Bobrek Zachód jest osiedlem bardzo spokojnym, cichym i zielonym. Na jego terenie znajdują się dwa place zabaw, siłownia plenerowa, sklepik spożywczy oraz przystanki komunikacji miejskiej. Ogromnym atutem jest duża ilość miejsc parkingowych w sąsiedztwie bloku.

Cena sprzedaży: 275.000 zł

 

Biuro pomaga w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości !

Podana cena nieruchomości nie zawiera kosztów dodatkowych związanych z umową przeniesienia własności. 

Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem telefonu 0 601-084-625

Zapraszamy również na www.facebook.pl/best.cieszyn ------>  mamy już ponad 1300 polubień !!!

 

 

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty w myśl art.66 Kodeksu Cywilnego.