A A A
 • Pokój
  Pokój
 • Pokój
  Pokój
 • Pokój
  Pokój
 • Kuchnia
  Kuchnia
 • Łazienka
  Łazienka
 • Łazienka
  Łazienka
 • Przedpokój
  Przedpokój
 • Kominek
  Kominek
 • Korytarz
  Korytarz
 • Korytarz
  Korytarz

M/480 atrakcyjne mieszkanie

Cieszyn Centrum

 

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie położone na 2 piętrze w zadbanej kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 63 m² składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz przedpokoju. Lokal posiada mały balkonik dostępny z kuchni.

 

Mieszkanie po generalnym remoncie wykonanym kilka lat temu, jest w bardzo dobrym stanie technicznym,  zostało wykończone bardzo gustownie i przy zastosowaniu materiałów wysokiej jakości. Wymienione zostały instalacje, a także stolarka okienna ( 3 szybowa) oraz drzwiowa ( Wiktorczyk ). Łazienka w całości wykafelkowana, wyposażona w wannę, toaletę, bidet oraz umywalkę. Szafki łazienkowe wykonane na wymiar i wykończone blatami marmurowymi. Kuchnia również została wykonana na wymiar ( pozostaje w cenie mieszkania), wyposażona jest w indukcyjną płytę elektryczną dwupalnikową firmy Bosch oraz zlewozmywak jednokomorowy. Blaty kuchenne zostały wykonane z granitu, meble kuchenne nie noszą praktycznie śladów użytkowania. 

 

W pokojach oraz przedpokoju na podłogach parkiet dębowy w bardzo dobrym stanie, ściany w mieszkaniu zostały wykończone gładzią gipsową i pomalowane. 

 

Mieszkanie ogrzewane jest z dwóch źródeł ciepła. Jednym z nich jest znajdujący się w salonie, bardzo ładny, obudowany marmurem kominek z rozprowadzeniem ciepłego powietrza do drugiego pokoju. Drugim są marmurowe grzejniki elektryczne ( każdy grzejnik z własnym sterowaniem i termostatem). 

 

Mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów finansowych.

 

Kamienica, w której zlokalizowany jest lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznym, wyremontowana została elewacja oraz klatka schodowa. W budynku funkcjonuje wspólnota mieszkaniowa, a zarządzanie zlecone zostało firmie zewnętrznej. Lokalizacja nieruchomości jest bardzo korzystna, budynek położony jest niedaleko Rynku w stosunkowo spokojnym i cichym miejscu.

 

Kwestia przekazania mieszkania nowemu nabywcy pozostaje do uzgodnienia z właścicielem. W cenie mieszkania pozostaje kompletne wyposażenie łazienki, zabudowa kuchenna oraz zabudowa przedpokoju. 

 

Cena sprzedaży: 289.000 zł

 

Biuro pomaga w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości !

Podana cena nieruchomości nie zawiera kosztów dodatkowych związanych z umową przeniesienia własności. 

Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem telefonu 0 601-084-625

Zapraszamy również na www.facebook.pl/best.cieszyn ------>  mamy już ponad 1300 polubień !!!

 

 

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty w myśl art.66 Kodeksu Cywilnego.