A A A

NOWE MIESZKANIA W SKOCZOWIE

Skoczów

Nowa inwestycja deweloperska na terenie Skoczowa- APARTAMENTY GÓRNY BÓR !!! W związku z bardzo małym wyborem mieszkań na terenie miasta, inwestycja  cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów.

 

W atrakcyjnym miejscu powstaje wolnostojący- 3 piętrowy z poddaszem mieszkalnym budynek mieszczący 16 lokali mieszkalnych o powierzchni od 37 do 80 mkw. W obiekcie zaplanowano mieszkania dwu, trzy- oraz czteropkojowe. Każdy z zaprojektowanych lokali posiadał będzie balkon. Budynek będzie charakteryzował się nowoczesną i estetyczną architekturą. W budynku znajdzie się garaż z 12 miejscami dla samochodów osobowych oraz 6 komórek lokatorskich.

 

Atuty oferty:

  • lokale bezczynszowe;
  • sprzedawane w stanie deweloperskim;
  • centralne ogrzewanie podłogowe;
  • garaż na poziomie parteru;
  • nowoczesna architektura;
  • korzystna lokalizacja;

 

tel.: 601-084-625, (33)4445151

www.best-nieruchomosci.pl

 

ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ NA FACEBOOKA www.facebook.pl/best.cieszyn -----> mamy już ponad 1200 polubień !!!!

 

Nabywając lokal z w/w oferty kupujący nie płaci prowizji dla biura nieruchomości oraz podatku PCC !!!! Biuro pomaga w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup lokalu a także zajmie się sprzedażą nieruchomości już posiadanej celem sfinansowania zakupu.

 

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty w myśl art.66 Kodeksu Cywilnego.

Lokal nr 7

Lokal nr 7

Lokal nr 13

Lokal nr 13

Lokal nr 16

Lokal nr 16