Skąd dowiedziałeś się o firmie
BEST Nieruchomości?
A A A

Tagi

Tag: biuro_best

 • Apartamenty Zacisze Cieszyn, II etap !!!

  Nowa inwestycja mieszkaniowa w Cieszynie- APARTAMENTY ZACISZE II etap !!! 27 nowych lokali mieszkalnych.  Zapraszamy do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą sprzedaży nowych lokali mieszkalnych, zlokalizowanych w cichym i spokojnym miejscu, na obrzeżach osiedla Bobrek Zachód, przy ul. Kościuszki w Cieszynie. W drugim etapie inwestycji wzniesione zostaną 3 budynki o trzech kondygnacjach nadziemnych. W każdym budynku będzie się mieścić zaledwie dziewięć apartamentów o powierzchniach od 47,47 mkw do 68,17 mkw. JUŻ 15 MIESZKAŃ ZOSTAŁO ZAREZERWOWANYCH !!!

  Cena lokalu w stanie deweloperskim od 4.885 zł/mkw.

 • NOWE MIESZKANIA W SKOCZOWIE

  Nowa inwestycja deweloperska na terenie Skoczowa - APARTAMENTY GÓRNY BÓR. W związku z bardzo małym wyborem mieszkań na terenie miasta, inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. W atrakcyjnym miejscu powstaje wolnostojący- 3 piętrowy z poddaszem mieszkalnym budynek mieszczący 16 lokali mieszkalnych o powierzchni od 37 do 80 mkw. Budynek będzie charakteryzował się nowoczesną i estetyczną architekturą. 

 • BM/474 dom do remontu, Kończyce W.

  Kończyce Wielkie

   

  Na sprzedaż malowniczo położona nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 47 arów, zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym o powierzchni około 90 mkw oraz budynkiem gospodarczym i stodołą. Budynek mieszkalny jest domem parterowym z poddaszem do adaptacji, wzniesionym w latach 30-tych i wymagającym przeprowadzenia generalnego remontu.

  Cena sprzedaży: 199.000 zł

 • Osiedle Brzozowa Aleja- Strumień

  Strumień

  Rusza sprzedaż TRZECIEGO etapu inwestycji jaką jest budowa domów w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Brzozowa Aleja w Strumieniu. Z racji bardzo atrakcyjnej lokalizacji pierwszy i drugi etap cieszył się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Zapraszamy do rezerwacji poszczególnych budynków ! 

  Cena sprzedaży: 425.000 zł

 • DK/87 działka pod produkcję

  Strumień

  Na sprzedaż niezabudowana działka o powierzchni 5054 m² położona w Strumieniu bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 939. Działka stanowi teren płaski o regularnym kształcie, jest nieogrodzona a media znajdują się w jej granicach. Nieruchomość objęta jest aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego zgodnie, z którym znajduje się w terenach produkcji i usług.

  Cena sprzedaży: 85 zł/m²

 • LW/183 lokal handlowy, Cieszyn

  Cieszyn

  Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy o powierzchni 110 m² położony w ścisłym centrum miasta, przy ulicy o dużym natężeniu ruchu samochodowym. Lokal znajduje się na parterze kamienicy ( wejście bezpośrednio z chodnika po kilku schodach),  okna wystawowe wychodzą na ulicę.

  Cena wynajmu: 25 zł/ m²

 • DK/76 działka produkcyjna, Hażlach

  Hażlach/ Cieszyn

  Na sprzedaż atrakcyjnie położona niezabudowana działka o powierzchni 3,6811 ha. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Hażlach, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 938 w niedalekiej odległości od Cieszyna. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania nieruchomość położona jest w terenach zabudowy produkcyjnej, składów i magazynów.

  Cena sprzedaży: 24 zł/m²

 • Osiedle LEŚNE ZACISZE II

  Gumna/ Cieszyn

  Osiedle LEŚNE ZACISZE II. Zapraszamy do zapoznania się z NOWĄ inwestycją deweloperską polegającą na budowie 14-stu wolnostojących budynków mieszkalnych w bardzo atrakcyjnym i widokowym miejscu w Gumnach pod Cieszynem !!! Położenie nieruchomości na niewielkim wzniesieniu, wśród okolicznych pól gwarantuje czyste powietrze, dobre nasłonecznienie a także co jest ogromnym atutem  piękne widoki na pasmo Beskidów i okoliczne tereny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ! NIE ZWLEKAJ Z DECYZJĄ !!!

   

  Cena domu z garażem jednostanowiskowym: na zapytanie (II etap)

  Cena domu z garażem dwustanowiskowym: na zapytanie ( II etap)

 • BM/391 kamienica w Cieszynie

  Cieszyn Rynek

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż IV piętrowa kamienica położona bezpośrednio przy płycie Rynku w jego centralnym punkcie. Kamienica składa się z lokalu użytkowego usytuowanego na parterze oraz 7 lokali mieszkalnych a także strychu do adaptacji na cele mieszkaniowe. Kamienica jest w bardzo dobrym stanie technicznym.

  Cena sprzedaży: 1.850.000 zł

 • DM/552 działka o pow. 15 arów

  Puńców

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż działka o powierzchni 1546 m² położona bezpośrednio przy ul. Cieszyńskiej w Puńcowie (Puńców Dawid). Działka stanowi teren o regularnym kształcie- prostokąt o wymiarach około 34 m x 45 m. Nieruchomość  położona jest zaledwie 4,5 kilometra od cieszyńskiej starówki.

  Cena sprzedaży: 70 zł/m²

 • DM/504 działka, Cieszyn ul. Kępna

  Cieszyn ul. Kępna

  NOWA  CENA !!!

  Na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 1334 m² położona bezpośrednio przy ul. Kępnej w Cieszynie. Działka znajduje się w pierwszej linii zabudowy między wolnostojącymi budynkami mieszkalnymi a z jej terenu ropościera się piękny widok na góry i okoliczne tereny. 

  Cena sprzedaży: 105.000 zł 

 • DM/486 ładna działka, Cieszyn

  Cieszyn ul. Długa

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość  składająca się z dwóch działek o powierzchni 15 arów każda. Działki położone są w bardzo atrakcyjnym miejscu, bezpośrednio przy asfaltowej drodze -ul. Długiej w Cieszynie. Działki stanowią teren płaski o regularnym kształcie. Istnieje możliwość kupna całości- 30 arów lub jednej z działek. 

  Cena sprzedaży: 100 zł/m²

 • DM/479 działki, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż dwie działki o powierzchni 1096 m² oraz 1085 m² położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Przepilińskiego w Cieszynie. Obie działki mają regularny kształt zbliżony do kwadratu. Media znajdują się w granicy nieruchomości.

  Cena sprzedaży: 140 zł/m²

 • DM/446 działka budowlana, Cieszyn

  Cieszyn Krasna

  NOWA CENA !!!

  Działka budowlana o powierzchni 1724 m² położona bezpośrednio przy ul. Wiosennej w Cieszynie (Krasna). Działka o kształcie prostokąta, ogrodzona, media w granicach nieruchomości. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Istnieje możliwość zamiany działki na mieszkanie w Cieszynie ( za dopłatą ).

  Cena sprzedaży: 135.000 zł