Skąd dowiedziałeś się o firmie
BEST Nieruchomości?
A A A

Tagi

Tag: nieruchomości_cieszyn

 • M/469 atrakcyjne mieszkanie, Cieszyn

  Cieszyn os. Liburnia

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 40,27 m² położone na IV piętrze w bloku na "nowszej" części osiedla Liburnia w Cieszynie. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju z dwoma oknami ( możliwość przedzielenia), niezależnej kuchni, łazienki oraz w.c. 

  Cena sprzedaży: 179.000 zł

 • DM/504 działka, Cieszyn ul. Kępna

  Cieszyn ul. Kępna

  NOWA  CENA !!!

  Na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 1334 m² położona bezpośrednio przy ul. Kępnej w Cieszynie. Działka znajduje się w pierwszej linii zabudowy między wolnostojącymi budynkami mieszkalnymi a z jej terenu ropościera się piękny widok na góry i okoliczne tereny. 

  Cena sprzedaży: 105.000 zł 

 • DM/446 działka budowlana, Cieszyn

  Cieszyn Krasna

  NOWA CENA !!!

  Działka budowlana o powierzchni 1724 m² położona bezpośrednio przy ul. Wiosennej w Cieszynie (Krasna). Działka o kształcie prostokąta, ogrodzona, media w granicach nieruchomości. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Istnieje możliwość zamiany działki na mieszkanie w Cieszynie ( za dopłatą ).

  Cena sprzedaży: 135.000 zł

 • DM/443 działka, Cieszyn os.Bobrek

  Cieszyn os. Bobrek

  Działka o powierzchni 1931 m² położona w rejonie ul. Marii Konopnickiej w Cieszynie. Działka ma kształt prostokąta, znajduje się w bardzo spokojnym i ustronnym miejscu na południowym stoku. W sąsiedztwie nieruchomości rozproszona zabudowa jednorodzinna.

  Cena sprzedaży: 95 zł/m²