APARTAMENTY PODGÓRZE

Apartamenty Podgórze- II i  III etap

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych mieszkań z II i III etapu inwestycji Apartamenty Podgórze, która to obecnie realizowana jest w jednej z lepszych lokalizacji w Cieszynie na obrzeżach osiedla Podgórze, bezpośrednio przy ulicy Karola Stryi.

Podczas realizacji inwestycji Apartamenty Podgórze wzniesione zostaną 3 budynki wielorodzinne, o czterech kondygnacjach nadziemnych i jednej kondygnacji podziemnej (garaż).
W pierwszym budynku wszystkie lokale zostały sprzedane.

Drugi etap obejmuje budowę budynku mieszczącego 24 lokale mieszkalne. W trzecim etapie powstaje budynek, w którym zlokalizowanych będzie 20 lokali mieszkalnych- 2, 3 oraz 4 pokojowych o powierzchni w przedziale od 44 mkw do 78 mkw i bardzo korzystnym, nowoczesnym układzie pomieszczeń.
Każde mieszkanie będzie posiadało balkon lub dwa balkony ( największe mieszkania), a lokale na parterze tarasy oraz niewielkie ogródki do wyłącznego korzystania. Do każdego apartamentu przynależeć będzie pomieszczenie gospodarcze- komórka lokatorska usytuowana na tej samej kondygnacji co lokal mieszkalny.
Komunikację między poszczególnymi kondygnacjami umożliwi wygodna klatka schodowa oraz cicha i nowoczesna winda.

Budynki zaprojektowano tak, aby każde mieszkanie było dobrze doświetlone i nasłonecznione. W zależności od usytuowania mieszkania balkony będą miały ekspozycję: wschodnią, południową i zachodnią. Budynek cechował się będzie nowoczesną architekturą.
Mieszkania przekazywane będą nowym właścicielom w stanie deweloperskim ( do indywidualnego wykończenia wnętrz). W mieszkaniu zostaną wykonane wylewki cementowe, okładziny ścian (tynk maszynowy ), wszystkie instalacje w tym: centralne ogrzewanie ( w pokojach grzejniki płytowe, łazienka grzejnik drabinkowy), instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna, instalacja internetowa i telewizyjna. Budynek podłączony zostanie do miejskiej sieci ciepłowniczej, w związku z czym w mieszkaniach nie będzie instalacji gazowej. Stolarka okienna PCV, szklona zestawem 3-szybowym, zamontowane zostaną parapety zewnętrzne, jak i wewnętrzne. W mieszkaniach zostaną również osadzone antywłamaniowe drzwi wejściowe.
Co z pewnością interesuje zmotoryzowanych klientów to miejsca postojowe zaplanowane w tej inwestycji. Otóż w kondygnacjach podziemnych wykonany zostanie wygodny parking z miejscami postojowymi.  Zakup indywidualnego miejsca postojowego jest opcjonalny i wiąże się z dodatkowym, jednorazowym kosztem 35 tys. zł.

Niewątpliwym atutem inwestycji Apartamenty Podgórze jest lokalizacja nieruchomości. Budynki wznoszone są bezpośrednio przy ul. Karola Stryi, w miejscu spokojnym i widokowym, a zarazem bardzo blisko całej infrastruktury, którą oferuje osiedle Podgórze. Na osiedlu znajdują się sklepy spożywcze ( Lewiatan, Biedronka ), kilka lokali gastronomicznych, punkt pocztowy, a także gabinety stomatologiczne. Dla najmłodszych mieszkańców czeka kilka rozbudowanych placy zabaw oraz sala zabaw (Kids Club). Dostęp do centrum, a także innych rejonów miasta zapewnia sieć komunikacji miejskiej.
Mieszkania sprzedawane są na zasadach tzw. umowy deweloperskiej zawieranej u notariusza w formie aktu notarialnego. 

Deweloperem, a zarazem głównym wykonawcą jest firma z powiatu cieszyńskiego, mogąca poszczycić się długoletnim doświadczeniem- Halmex Sp. z o.o. specjalizująca się zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i przemysłowym. Jedynym biurem sprzedaży jest Biuro Nieruchomości Best.

Nabywając lokal z inwestycji Apartamenty Podgórze, kupujący nie płaci 2% podatku PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości zajmującego się sprzedażą mieszkań.
Biuro Best pomaga w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup lokalu, a także zajmie się sprzedażą nieruchomości już posiadanej celem sfinansowania zakupu mieszkania.
Atuty oferty:
- bezczynszowe mieszkanie w nowoczesnym budynku;
- każde mieszkanie z dużym balkonem/tarasem;
- najlepsza lokalizacja w Cieszynie;
- ogrzewanie miejskie- brak gazu;
- bliskość osiedla i całej infrastruktury;
- brak prowizji i podatku PCC;
- parking podziemny lub naziemny;
- nowoczesna winda;


Biuro Nieruchomości BEST
Cieszyn ul. Głęboka 24
tel. 601-084-625
e-mail.: biuro@best-nieruchomosci.pl
Facebook: best.cieszyn