Krótko o firmie BEST Nieruchomości

Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami “Best”  powstało w 1996  roku.  Biuro prowadzi licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja nr 599), będący również rzeczoznawcą majątkowym z uprawnieniami ministra (nr 2061) – KAZIMIERZ POCHABA. Nieprzerwanie od 2006 roku z firmą związany jest TOMASZ DUDEK- pośrednik oraz zarządca nieruchomości ( licencja pośrednika nr 23177, licencja zarządcy nr 29335 wydane przez Federację PPRN ). 

Nasze Biuro świadczy usługi w zakresie pośrednictwa w zakupie, sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych oraz wyceny nieruchomości przez rzeczoznawcę majątkowego z uprawnieniami państwowymi.

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę prawną realizowanych transakcji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, znajomości rynku nieruchomości oraz udziałowi w licznych szkoleniach i seminariach udzielamy naszym klientom fachowych porad niezbędnych dla zrealizowania najbardziej korzystnych transakcji. Przestrzegamy standardów zawodowych pośredników w obrocie nieruchomościami oraz zasad opisanych w Karcie Praw Klienta. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Współpracujemy z biurami notarialnymi, bankami udzielającymi kredytów mieszkaniowych, biurami geodezyjnymi i projektowymi, a także w wieloma biurami nieruchomości. Dysponujemy stale poszerzaną i weryfikowaną bazą ofert mieszkań, domów oraz gruntów z terenu powiatu cieszyńskiego.

Działamy rzetelnie, profesjonalnie, etycznie, a co najważniejsze skutecznie, czego dowodem są zadowoleni klienci polecający nas innym. Znajomość rynku nieruchomości pozwala nam spełnić Państwa oczekiwania i świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

O swoich klientów troszczymy się od momentu podpisania umowy pośrednictwa kupna bądź sprzedaży, aż do dnia przeniesienia własności. W tym czasie zbieramy komplet dokumentów, sprawdzamy nieruchomość pod względem prawnym, pomagamy w uzyskaniu kredytów. Z naszymi klientami rozstajemy się dopiero w dniu przekazania kluczy i spisania protokołów zdawczo-odbiorczych dotyczących dostawy mediów.

Zaufali nam między innymi:

  • Halmex Sp. z o.o. Chybie
  • TIO Sp. z o.o. Cieszyn
  • ZBM Cieszyn
  • Bank Spółdzielczy w Cieszynie
  • PSS Cieszyn
  • Hollybrook Sp. z o.o.
  • Zeta Park Sp. z o.o.
  • Dombud- Invest Sp. z o.o.
  • Griffin real estate
  • i wiele innych firm, instytucji oraz niezliczona liczba  zadowolonych klientów prywatnych

Pozostajemy do dyspozycji w głębokim przekonaniu, że przyczynimy się do Państwa sukcesów. Zapraszamy do współpracy.

Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami.Biuro Nieruchomości BEST zostało sponsorem kortów tenisowych "Ogniwo" w Cieszynie przy ul. Al. Łyska !!!


UWAGA !!!

Aby świadczyć klientom usługi na najwyższym poziomie w swojej pracy wdrażamy różnorodne działania marketingowe a także korzystamy z nowoczesnych urządzeń uatrakcyjniających ofertę.

Dla wybranych nieruchomości, które ciężko jest wyeksponować na zdjęciach wykonanych aparatem cyfrowym wykonujemy prezentacje filmowe z ujęć nagranych z "lotu ptaka" za pomocą profesjonalnego drona wyposażonego w kamerę o wysokiej rozdzielczości.

Przykładowe realizacje: